[AutoFlux] wersja 3.4d

3 marca, 2020 Wyłącz przez admin

Wersja 3.4d zawiera dwie nowe właściwości:

 1. W projekcie można używać komendy „#plik-losowa-sekcja nazwa_pliku”. Program pobiera wówczas losową sekcję z pliku o podanej nazwie. Używać można tej funkcji do losowego wklejania opisów do stron ogłoszeniowych, stopek na forach, wpisów do blogów, komentarzy, itp. Przykład użycia: Załóżmy, że posiadamy plik tekstowy „teksty-losowe.txt”, w którym znajdują się trzy sekcje:
  <aaa>
  Tekst nr 1. Wlazł kotek.
  </aaa>
  <xyz>
  Tekst nr 2. Na płotek.
  </xyz>
  <xyz>
  Tekst nr 3. I mruga.
  </xyz>

  Jeśli w tabeli projektu użyjemy komendy „#plik-losowa-sekcja teksty-losowe.txt”, to program będzie wybierał losową sekcję z trzech znajdujących się w przykładowym pliku. Proszę zauważyć, że w przypadku używania tej komendy, sekcje w pliku mogą mieć taką samą nazwę.
 2. Nowa komenda w skryptach: „auth=login=hasło”. Na niektórych stronach (zazwyczaj na skrypcie wordpress), w procesie logowania się lub dostępu do panelu admina, występuje dwuetapowa autoryzacja. Przed otwarciem strony logowania się, strona wyświetla dodatkowe okienko dialogowe, w które trzeba ręcznie wpisać login i hasło, np. login: jestem, hasło: czlowiekiem, co oczywiście utrudnia automatyczne działania.
  Jednak jeżeli w skrypcie, jeszcze przed otwarciem danej strony podamy tę komendę z loginem i hasłem a potem otworzymy stronę logowania, to program samodzielnie dokona autoryzacji i otworzy od razu stronę logowania lub podobną, w którą możemy następnie wklejać dane i klikać automatycznie używając następnych komend skryptu. Czyli np. wpisujemy w skrypcie:
  home=www.jakasstrona.pl
  auth=jestem=czlowiekiem
  open=www.jakasstrona.pl/wp-login.php

  I program sam dokona autoryzacji przechodząc do strony wp-login.php.