Szeptrick SEO

Szeptrick SEO

7 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Szeptrick, to program, który pomag w aktywności pod wieloma tożsamościami na forach, itp. miejscach.

CECHY PROGRAMU:
1. Do każdego adresu można utworzyć sobie ręcznie lub automatycznie dowolną liczbę osób. Każda z nich ma inne dane, przede wszystkim adres IP lokalny lub proxy. Program otwiera daną stronę używając adresu IP danej osoby. Do dodatkowego sprawdzenia IP załączony jest prosty skrypt „checkip.php”, który można sobie wrzucić na serwer i podać jego adres w pliku „sysustawienia.ini”. Jest też przycisk sprawdzenia co pokaże nam „whatismyip.com”.

Jeśli chodzi o anonimowość i różne adresy IP, to najlepszym i najszybszym wyjściem jest używanie oprogramowania VPN i zmiana serwera przy logowaniu się do VPN (np. takim dobrym serwisem jest nordVPN).

SZYBKI START:
1. Program ma zaszyfrowane bazy danych. Zabezpieczeniem przed używaniem go przez niepowołane osoby jest też pytanie o hasło do programu pojawiające się przy uruchomieniu brzmiące domyślnie: „demo„. Hasło można zmienić w menu programu.

2. Najpierw jednorazowo załóż sobie różne konta pocztowe i wpisz je do programu, do tabeli w zakładce „Poczta”. Wstępnie wpisane jest już do programu kilkanaście działających serwisów pocztowych, których można używać. Wystarczy dopisać sobie tylko swoje loginy i hasła.

3. Wygeneruj automatycznie (opcja w menu) lub ręcznie osoby przypisane do stron.

4. Rozwiń drzewko projektów i klikaj na adres. Pojawi się panel z danymi osób i strony. Każda osoba ma przypisane swoje IP. Program nie dopuszcza też, aby do danej strony dodawać konta z tym samym adresem pocztowym, bo wiadomo, na forach, każdy użytkownik, to unikatowy email.

5. Jeśli już masz różne osoby w bazie, wybierz osobę z listy, zaznacz czy wchodzisz przez proxy i otwórz adres główny lub od razu adres rejestracji czy logowania. Jeśli używasz VPN, nie ma potrzeby użycia proxy. Używając przycisku chowania/pokazywania panelu (lub przycisku F2) wklejasz dane wybranej osoby do formularza na stronie.

6. Po zarejestrowaniu użytkownika na stronie oznacz go w programie jako zarejestrowany (przycisk z literką R).

 

UWAGA!
NIE REJESTRUJ NA FORACH OSÓB WYGENEROWANYCH WSTĘPNIE W PROGRAMIE DEMO! PAMIĘTAJ, ŻE PO 10-ym URUCHOMIENIU W WERSJI DEMO I TAK ZNIKNĄ Z BAZY. Po zalogowaniu, zabierasz głos jako wybrany użytkownik. Oczywiście należy to robić mądrze, dbając o zmianę adresów IP, nie dodawać byle jakich postów, itp. Naszym celem nie jest wszak spamowanie, lecz inteligentna promocja produktów lub marki.

7. Jeśli dodasz wpis na stronie, kliknij w przycisk zapamiętania strony jako wątku startowego. Przy następnym dodaniu w tym wątku klikaj w przycisk zapamiętywania podstrony wątku. Program zapamiętuje aktualny adres do drzewka ze stronami i wykonuje zrzut ekranu przeglądarki z zapisem osoby i IP. Potem, gdy klikniesz na ten adres program pokaże ci ten wykonany wcześniej zrzut ekranu, aby przypomnieć szybko co tam wpisałeś. Jakość zrzutów ekranu ustala się w ustawieniach.

 

WERSJA DEMO – baza zapisanych wątków i podstron, w których było się aktywnym, oraz baza osób przypisanych do danej strony jest RESETOWANA DO STANU POCZĄTKOWEGO co 10 uruchomienie programu.

Ściągnij program (wypakuj folder DEMOSZ i uruchom program szeptrick.exe): demosz.zip

 

Kup teraz: http://www.programy.cyfropolis.pl/kategoria-produktu/programy/