Wystawiacz – ogłoś wszystkim swój produkt lub firmę

Wystawiacz – ogłoś wszystkim swój produkt lub firmę

7 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Program „Wystawiacz” służy przede wszystkim do szybkiego wystawiania ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych  – generalnie do dodawania wpisów do praktycznie każdej strony w internecie.

Ponieważ wiemy, że zdobywanie linków jest wciąż podstawowym zadaniem w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach, dlatego ich zdobywanie należy upraszczać i optymalizować. Informacje o twojej firmie na stronach ogłoszeniowych dają też bezpośrednie wejścia na stronę – stanowią reklamę bezpośrednią. Bycie użytkownikiem na mocnych forach ma też niebagatelne znaczenie, ze względu na możliwość zamieszczania linków do swojej strony w profilach użytkownika i w stopkach postów na forach.

Czym wyróżnia się ten program i w czym ci pomoże?
„Wystawiacz” oszczędza przede wszystkim twój czas, bo 90% pracy wykonuje za ciebie:

 • podświetla na stronie odpowiednie frazy, abyś mógł szybciej zorientować się na stronie i znaleźć potrzebne odnośniki,
 • wkleja twoje dane do pól formularzy na stronach,
 • po zatwierdzeniu dodania ogłoszenia pamięta w terminarzu, kiedy masz dodać ogłoszenie ponownie,
 • możesz od razu, z poziomu programu wykonać ping twojego ogłoszenia, czyli przywołać do niego robota google,
 • program obsługuje łańcuchy synonimów, więc można różnicować swoje wpisy na strony,
 • bezpośrednio z programu można odebrać maile z aktywacjami ogłoszenia, które nieraz trzeba obsłużyć, aby ogłoszenie było zatwierdzone (program obsługuje pocztę IMAP),
 • wraz z programem otrzymujesz sprawdzoną bazę adresów stron z ogłoszeniami i najlepszych forów w Polsce, na których możesz założyć swój profil,
 • program jest maksymalnie uproszczony jeśli chodzi o obsługę, więc jego opanowanie zabiera dosłownie 5 minut,
 • masz do wyboru dwie wewnętrzne przeglądarki. Jedna oparta jest na silniku Chrome, druga na Internet Explorerze.
 • NOWOŚĆ! Program może pracować również w sieci. Masz wtedy dostęp do bazy programu z każdego komputera posiadającego dostęp do sieci (wymagana obsługa baz sqlite i ioncube na serwerze).
 • opcja pobierania tekstów z wielu plików tekstowych.

Obsługa krok po kroku:

 1. W zakładce „Projekty” dodaj swój nowy projekt i wybierz klikając go na liście projektów.
 2. Poniżej listy projektów są dwie tabele. Pierwsza służy do wpisywania danych, które będą wklejane na stronę. Wpisz dane, możesz użyć łańcuchów synonimów. Każdy wpis zatwierdź enterem. Pole opisu jest miejscem na dłuższy opis i zapisuje się go poprzez kliknięcie w inne pole, po zakończeniu jego edycji.
 3. Wpisz swoje frazy, które mają być podświetlone na otwieranych stronach (klawisz F1).
 4. Przejdź do zakładki „Adresy” i kliknij dowolny adres, aby otworzyć stronę.
 5. Przejdź do podstrony dodawania ogłoszenia lub innego wpisu. Naciśnij klawisz F2, aby wkleić swoje dane z projektu do pól formularza. Jeśli na stronie znajduje się jakieś nowe pole, którego nazwa nie została wpisana do tabeli z nazwami pól formularza i program nie wkleja danych do tego pola, kliknij F3, aby program pokazał nazwy pól formularza, które możesz potem skopiować do tabeli pól formularza w projekcie. Nazwy pól synchronizują się z wszystkimi projektami, więc wystarczy tylko raz uzupełnić tabelę nazw pól formularza.
 6. Po dodaniu wpisu naciśnij klawisz F9, aby zatwierdzić dodanie i zaplanować następne dodanie do tej strony (należy podać za ile dni ma być następne dodanie). Program doda stronę do terminarza i otworzy następną stronę z listy adresów. Ponawiaj dodawanie wpisów, czyli wróć do punktu nr 5 lub wejdź na stronę swojego ogłoszenia i wykonaj ping strony.
 7. Przejdź do zakładki „Poczta”, odbierz listy i klikaj w listach na linki aktywacyjne. Jeśli z jakichś powodów link ma postać czystego tekstu – zaznacz tekst linku i naciśnij Ctrl+c, aby otworzyć stronę aktywacji. Niepotrzebne listy usuń lub przenieś do innego folderu na serwerze poczty. Najlepiej założyć sobie darmowe konto na onet.pl i utworzyć tam folder archiwum, aby przenosić do niego listy z danymi do usuwania ogłoszenia. Nie stosuj do dodawania ogłoszeń dobrego konta osobistego lub firmowego, bo przychodzą potem na taką skrzynkę listy reklamowe.
 8. Ciesz się, że małym kosztem promujesz dobrze swoją stronę.